Müzikonair AKP’li Milletvekili Şebnem Bursalı’dan Eda Ece’ye: Ne Verdiyseniz İade Etmeye Hazırım! | Müzikonair
GündemSosyal

AKP’li Milletvekili Şebnem Bursalı’dan Eda Ece’ye: Ne Verdiyseniz İade Etmeye Hazırım!

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı oyuncu Eda Ece'ye tepki gösterdi. Ünlü oyuncu Eda Ece'nin bir ödül töreninde ödül alırken sarf ettiği sözler eleştiri almıştı. Şebnem Bursalı'dan Eda Ece'ye tepki geldi.

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı oyuncu Eda Ece’ye tepki gösterdi. Ünlü oyuncu Eda Ece’nin bir ödül töreninde ödül alırken sarf ettiği sözler eleştiri almıştı. Şebnem Bursalı’dan Eda Ece’ye tepki geldi. Bursalı, ”Ne verdiyseniz ben Şebnem Bursalı olarak iade etmeye hazırım! Yeter ki düşün bu milletin yakasından artık! Bir elin verdiğini öbür elin bilmediği bir kültürün insanlarıyız biz. Sanata siyaseti bu denli alet ederken bari insaflı ve insan kalın!” dedi.

Ne olmuştu?

Dün akşam gerçekleştirilen Elle Style Awards Ödül Töreni oyuncu Eda Ece’nin depremzedelerle ilgili yaptığı konuşmayla gündeme damga vurdu. 

Ece, konuşmasında depremzedelerin oy tercihine değinerek yaptıkları yardımların başkaları tarafından yapıldığını söyledi. Oyuncu Eda Ece, ödül konuşmasında “Deprem bölgesine yaptığımız her şeyi onlar başkaları yapıyor sandı. Sandıktan onu anladık ama neyse…” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)