Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

‘Akustik Şarkı Üretimi Azaldı’ Diyen Fettah Can’dan Önemli Açıklamalar !

Fettah Can, verdiği bir röportajda önemli itiraflarda bulundu. Can, eşiyle ilgili “Şarkı yaparken birbirimize giriyoruz” dedi.

Fettah Can geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda müzikal ve özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Kısa bir süre önce ikiz bebeklerini kucağına alan ünlü şarkıcı, ‘Baba olduğumdan beri daha pozitif uyanıyorum. Eşimle aynı evi, yastığı ve melodileri paylaşıyoruz. Bazen şarkı yazarken birbirimize giriyoruz. Başarılı işler bu sayede çıkıyor’ dedi.

Kendisi gibi müzisyen olan eşi Cansu Kurtçu’yla ilgili konuşan Fettah Can, ‘Bize bunun zor olacağını, işin içine egoların ve komplekslerin gireceği söylenirdi. Ama sağlıklı bir şekilde aştık’ ifadelerini kullandı.

Sözleri Cansu Kurtçu imzası taşıyan son çalışması ‘Aradığım Aşk’ ile ilgili güzel tepkiler aldığını söyleyen Fettah Can, son dönemde akustik şarkı üretiminin azaldığını dile getirdi. Ünlü şarkıcı, kendi şarkıları için ‘Benim kullandığım akustik alt yapı, dinleyenlere yeni bir nefes gibi geliyor’ dedi.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.