MüzikMüzik Haber

Aleyna Dalveren’den Deniz Seki İtirafı!..

Geçtiğimiz hafta yeni şarkısı sanık ile sevenlerinin karşısına çıkan güzel şarkıcı Aleyna Dalveren’den Deniz Seki itirafı geldi.

Annesi Başak Dalveren ile Sanık isimli duygusal parçaya düet yapan Aleyna Dalveren klipte mahkeme ve gözaltına alınma sahnelerinde elinde olmadan ürktüğünü ve çekimler sırasında sinir krizi geçirip ağladığını itiraf etti.

Aleyna Dalveren “klipte en çok Deniz Seki’yi düşündüm ve tüm kader mahkumları birden gözümün önüne geldi. Ben rol gereği bile dayanamazken insanların bu durumu hayatlarının uzunca surelerinde yaşamaları gerçekten zor bir durum Allah tüm kader mahkumlarının yar ve yardımcısı olsun” dedi.Deniz Seki’nin kısa bir süre sonra tahliye olacak olmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirten Aleyna Dalveren “onun ilk konserinde yanında olmak istiyorum” dedi.

İstanbul Beykoz’da bir platoda uzun bir süre de klip çekimlerinin tamamlandığını anlatan Aleyna Dalveren “sürekli ağladığım için çok defa makyajım tazelenmek zorunda kaldı enerjim düştü ve ben sanki gerçekten o durumdaymışım gibi davranmaya başlayınca annem Başak Dalveren ve Menajerim Gürdal Öner beni teselli edip havaya sokmaya çok uğraştılar” dedi.

Aleyna Dalveren’in annesi Başak Dalveren ile düet yaparak seslendirdiği sanık parçası Seyhan Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

Başak Dalveren & Aleyna Dalveren – Sanık

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu