GündemSosyal

Aleyna Kalaycıoğlu ve Zaniolo Aşk Mı Yaşıyor?

Survivor yarışmasıyla yıldızı parlayan ve ardından şarkıcılık yapmaya başlayan Aleyna Kalaycıoğlu'nun Galatasaraylı ünlü futbolcu Nicolo Zaniolo ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Survivor yarışmasıyla yıldızı parlayan ve ardından şarkıcılık yapmaya başlayan Aleyna Kalaycıoğlu’nun Galatasaraylı ünlü futbolcu Nicolo Zaniolo ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Nicolo Zaniolo ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında yeni bir aşk filizlendiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Daha önce Zaniolo Kalaycıoğlu’nun fotoğraflarını beğeni yağmuruna tutmasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Gazeteci Birsen altuntaş’ın haberine göre, Nicolo Zaniolo ve Aleyna Kalaycıoğlu yeni bir aşka yelken açtı.

Adı daha önce Burcu Özberk, Rabia Yaman ve Elif Yılmaz ile anılan Zaniolo, gönlünü Aleyna Kalaycıoğlu’na kaptırdı. İlk etapta sosyal medyadan birbirlerini takibe alan Zaniolo ve Kalaycıoğlu ikilisinin önce mesajlaşmaya daha sonra da görüşmeye başladığı öğrenildi.

Aleyna Kalaycıoğlu’nun Galatasaray Stadı’ndan paylaşım yapması aşk iddialarını daha da güçlendirdi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.