Ana Sayfa » Müzik » Aleyna Tilki: ‘Artık Sabrımın Son Noktasına Geldim…’

Aleyna Tilki: ‘Artık Sabrımın Son Noktasına Geldim…’

oduller-reklam-banner

Aleyna Tilki İstanbul Havalimanı’nda yaşadığı talihsiz olayla gündeme geldi. Milano’ya gitmek üzere İstanbul Havalimanı’nda uçuş işlemleri sırasında bir yolcuyla tartıştığı iddia edilen ünlü şarkıcı, uçuşunu iptal etmek zorunda kaldı.

Aleyna Tilki, daha sonra sosyal medyada uzunca bir açıklama yaparak isyan etti. ‘Artık susmayacağım’ diyen Tilki, ”Ne söylediğimi hatırlamasam da tavırlarında bana şiddet uygulama ihtimali olduğu için korkmuştum ve bana vurmaması için yüksek sesle konuşup kendimi korumaya çalışmıştım. Oradaki hiçbir kadın beni umursamadığı gibi olayın içine girip bana sempatileri olmadığı için o adamı savunarak onlar da kavgamızın içine dahil oldu” ifadelerini kullandı.

Yaşadığı olay sonrası ünlü şarkıcıya sevenlerinden destek mesajları yağdı. Olayla ilgili paylaşımda bulunan Aleyna Tilki’ye sosyal medyadan birçok destek mesajı geldi.

Ne Oldu?
Edinilen bilgilere göre Aleyna Tilki, THY’nin saat 12.40’taki tarifeli seferiyle Milano’ya gitmek üzere sabah saatlerinde İstanbul Havalimanı’na geldi. Bilet ve bagaj işlemerini yaptıran ünlü şarkıcı daha sonra pasaporttan geçti. Pasaport sonrası X-ray kontrolleri için güvenlik noktasına gelen Aleyna Tilki, iddialara göre burada bir yolcuyla aralarında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Yolcu ve bir güvenlik görevlisinin şikayeti üzerine Aleyna Tilki, havalimanında bulunan polis merkezine götürüldü. İfadesinin alınması ve işlemlerinin tamamlanmasının ardından ünlü şarkıcı güvenlik önlemleri altında polis merkezinden çıktı.

Ünlü şarkıcı olayla ilgili bir açıklama paylaşımında bulundu.

‘Sabrımın Son Noktasına Geldim…’

Açıklamasında geçmişten yaşadığı sıkıntılardan bahseden Aleyna Tilki, “Geçmişte prodüktörümün bıçaklanması, konserimde bomba patlaması, kariyerim sürecinde daha reşit bile değilken birileri tarafından şiddet görmemden dolayı(!) ve sosyal medyada tehdit içerikli mesajlar da almamdan dolayı artık susmak istemediğim için, artık sabrımın son noktasına geldiğim için havaalanında üstüme gelen bir adama karşı kimse bir şey yapmazken ben kendimi korudum” ifadelerini kullandı.

‘Kendimi Korumaya Çalıştım’

Kavga anında neler söylediğini hatırlamadığını belirten Tilki, şöyle devam etti: “Ne söylediğimi hatırlamasam da tavırlarında bana şiddet uygulama ihtimali olduğu için korkmuştum ve bana vurmaması için yüksek sesle konuşup kendimi korumaya çalışmıştım. Oradaki hiçbir kadın beni umursamadığı gibi olayın içine girip bana sempatileri olmadığı için o adamı savunarak onlar da kavgamızın içine dahil oldu”

Aleyna Tilki: ‘Artık Sabrımın Son Noktasına Geldim…’

 

oduller-reklam-banner