Müzikonair Aleyna Tilki Diplo’yu Kapadokya’da Ağırladı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Aleyna Tilki Diplo’yu Kapadokya’da Ağırladı

Daha önce Aleyna Tilki ile iş birliği yapan Amerikalı DJ Diplo, Kapadokya'ya geldi. Aleyna Tilki, ahlak dışı görüntülerle gündeme gelen Diplo'yu Kapadokya'da ağırladı.

Daha önce Aleyna Tilki ile iş birliği yapan Amerikalı DJ Diplo, Kapadokya’ya geldi. Aleyna Tilki, ahlak dışı görüntülerle gündeme gelen Diplo’yu Kapadokya’da ağırladı.

Amerika’da gece kulüplerindeki sahne performanslarıyla bilinen DJ Diplo, geçtiğimiz Burning Man festivalinde dansçılarıyla olay olmuştu. Tanga iç çamaşırı tercih ederek twerk yapan dansçılarla olan görüntüleri olay olan Diplo, Aleyna Tilki ile yaptığı Sır şarkısıyla da Türkiye’de biliniyor.

Yalnızca 15 milyon kişinin izlediği klibin yanı sıra Diplo Aleyna’ya uğurlu gelmemiş, şarkı hem aranje hem de müzikalite olarak Türk dinleyici kitlesinde yer bulamamıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)