MüzikMüzik HaberVitrin

Aleyna Tilki Eleştirilere Noktayı Koydu: Onaya İhtiyacım Yok Beğenen Dinler!

İngilizce sözlü Take It Or Leave It şarkısını birkaç gün önce müzikseverlerle buluşturan Aleyna Tilki, yapılan eleştirilere son noktayı koydu.

Pop müziğin genç starlarından Aleyna Tilki, geçtiğimiz hafta Take It Or Leave It isimli İngilizce single çalışmasını piyasaya sürdü. Şarkı ve klip birçok kişi tarafından olumlu ve olumsuz yorumlar aldı. Aleyna Tilki’ye sert eleştiriler de yapıldı. Özellikle gazeteci Cüneyt Özdemir, ‘Berbat bir şarkı ve beter bir klip’ sözleriyle Aleyna Tilki’ye çıkışta bulundu. Bu gelişmelerin üzerine Aleyna Tilki sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Şarkının 2 günlük müzik listeleri başarısından söz eden Tilki, eleştirilere de son noktayı koydu.

‘Dünyada Yer Bulacağımdan Eminim’

YouTube’da 2 günde 3.5 milyon kişi tarafından izlendiğini belirten Tilki, ”Trendlerde 1 numarayız. Dünya çapında UK ve Amerika dahil 80’den fazla prestijli listeye girdik. Eleştirilere gelince; Ben inandığım yolda, inandığım şekilde yürümeye devam edeceğim. Bir önceki şarkımda Billboard dans listesine giren ilk Türk olmuştum. Bu şarkıdan da veya önümüzdeki projelerde de dünyada yer bulacağımdan eminim (Allah izin verirse)” dedi.

Aleyna Tilki sözlerini şöyle sürdürdü;

Kadın düşmanlığı ya da 14 yaşımdan başlayıp, çocukluğumdan feda edip, durmadan çalıştığım emeklerime yapılan saygısızlığın beni yıldırması söz konusu bile olamaz… Çünkü ben artık şarkılarımı birileri için yapmıyorum. O yüzden onaya ihtiyacım yok. Ben ruhumu ortaya koyuyorum sadece… Beğenen dinler. You can take it or leave it! (Al ya da bırak)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu