MüzikMüzik Haber

Aleyna Tilki Geçirdiği Psikolojik Süreci Anlattı: Bütün Türkiye Üzerime Geldi!

Aleyna Tilki, müzik kariyerinin ilk günü itibarıyla nasıl zorlu bir psikolojik süreç geçirdiğini anlattı.

Aleyna Tilki, müzik kariyerinin ilk günü itibarıyla nasıl zorlu bir psikolojik süreç geçirdiğini anlattı. Bir spor giyim markasının reklam yüzü olan Aleyna Tilki, lansman sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.

‘Depresyon benim uzmanlık alanım’ diyen Aleyna Tilki, ”Kendimi yalnız hissettim. Altın Kelebek’ten ödül aldığım sırada sinir sistemim boşalmış ve ağlamıştım. Orada bile bütün Türkiye üzerime geldi ve hiç sevilmediğimi o zaman hissetmiştim” açıklamasını yaptı.

Ünlü popçu sözlerini şöyle sürdürdü;

“Benim en büyük yanlışım hiç psikolojik destek almamış olmam. Bir destek alsaydım belki bu süreci daha güzel yenebilirdim. Ben hiçbir kişiye göre hareket etmemek için yemin ettim. Neysem o olmaya devam edeceğim. Ama artık o zorlu süreçli geride bıraktım. Gördüğünüz üzere sapasağlamım. Kendimi iyileştirmeyi, kendi başıma sorunların üzerinden gelmeyi öğrendim artık. Beni seven sever, sevmeyen sevmez. Artık depresyonum bitti.”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.