MüzikMüzik HaberVitrin

Aleyna Tilki Havlu Attı

Aleyna Tilki, bugün Cornetto reklamı için işbirliği olan 'Aşk Ateşi' isimli parçasının video klibini yayınladı. Ancak müzik videosu çıktığı andan itibaren istenilen ilgiyi göremedi.

Aleyna Tilki, bugün Cornetto reklamı için işbirliği olan ‘Aşk Ateşi’ isimli parçasının video klibini yayınladı. Ancak müzik videosu çıktığı andan itibaren istenilen ilgiyi göremedi. Video 2 saatte yalnızca 5 bin küsür görüntülenme aldı. Tilki, bu istatistiklere bakılırsa yeni ekibi Emrah Karakuyu ve Stageart ile beklenen başarıyı yakalayamadı.

Bu istatistiklerin ardından DMC, Warner Music ve Cornetto reklamlara asılarak durumu kurtarmaya çalışacak gibi görünüyor.

MüzikOnair olarak ricamız reklamlarla gelen izlenmeler ve gerçek izlenme rakamlarının raporlarını açıklamaları…

YouTube’ta 2 saatte yalnızca 5.000 izlenme alması hem de Türkçe şarkısıyla; İngilizce şarkısının ardından Türkçe şarkısı ile de Aleyna’nın artık havlu attığını bize gösteriyor.

Bizce Aleyna Tilki’nin eski başarılı günlerine geri dönmesi için ekibini değiştirmelidir. Yeniden büyük başarılara birlikte imza atacağı yeni bir ekip yapılanması sürecine girmesi gerekmektedir.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.