GündemSosyalVitrin

Aleyna Tilki Kendinden Habersiz Çekilen Fotoğraflarına Tepki Gösterdi: Bu Sınır İhlalidir

Aleyna Tilki'nin Etiler'de bir mekandan çıkarken frikik verdiği görüntüler magazin gündemine oturmuştu. Tilki, bu fotoğrafların habersiz çekilerek servis edilmesine tepki gösterdi. 

Aleyna Tilki’nin Etiler’de bir mekandan çıkarken frikik verdiği görüntüler magazin gündemine oturmuştu. Şarkıcı, mini eteğini düzeltmeye çalışırken kameralara yansımıştı. Tilki, bu fotoğrafların habersiz çekilerek servis edilmesine tepki gösterdi.

Aleyna Tilki, kendi paylaştığı ve teşhir olarak adlandırılan fotoğraflarını örnek göstererek “Hepsi profesyonel ekiple yaptığım stylingler ve çekimlerdir. Ne giyineceğim sizi asla ilgilendirmez” cümlelerini kullandı.

Frikik verdiği görüntülerin basına servis edilmesini ve hedef gösterilmesini eleştiren sanatçı, “Bu benden habersiz çekilen fotoğraf sınır ihlalidir. Beni hedef gösteren kitlenin samimiyetsizliği zaten ortadadır. Ben o kitlenin yetersizliklerine asla hassasiyet göstermeyeceğimi son kez söylüyorum. Hepiniz bedenlerin ötesindeki hikayeleri seve seve göreceksiniz” şeklinde yazdı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu