Aleyna Tilki Kendinden Habersiz Çekilen Fotoğraflarına Tepki Gösterdi: Bu Sınır İhlalidir -
GündemSosyalVitrin

Aleyna Tilki Kendinden Habersiz Çekilen Fotoğraflarına Tepki Gösterdi: Bu Sınır İhlalidir

Aleyna Tilki'nin Etiler'de bir mekandan çıkarken frikik verdiği görüntüler magazin gündemine oturmuştu. Tilki, bu fotoğrafların habersiz çekilerek servis edilmesine tepki gösterdi. 

Aleyna Tilki’nin Etiler’de bir mekandan çıkarken frikik verdiği görüntüler magazin gündemine oturmuştu. Şarkıcı, mini eteğini düzeltmeye çalışırken kameralara yansımıştı. Tilki, bu fotoğrafların habersiz çekilerek servis edilmesine tepki gösterdi.

Aleyna Tilki, kendi paylaştığı ve teşhir olarak adlandırılan fotoğraflarını örnek göstererek “Hepsi profesyonel ekiple yaptığım stylingler ve çekimlerdir. Ne giyineceğim sizi asla ilgilendirmez” cümlelerini kullandı.

Frikik verdiği görüntülerin basına servis edilmesini ve hedef gösterilmesini eleştiren sanatçı, “Bu benden habersiz çekilen fotoğraf sınır ihlalidir. Beni hedef gösteren kitlenin samimiyetsizliği zaten ortadadır. Ben o kitlenin yetersizliklerine asla hassasiyet göstermeyeceğimi son kez söylüyorum. Hepiniz bedenlerin ötesindeki hikayeleri seve seve göreceksiniz” şeklinde yazdı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)