Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Aleyna Tilki: Türkçe Projeler Yapmak Zorundayım

‘Çevapsız Çınlama’ şarkısıyla Türkiye rekorunun kendisinde olduğunu ve Türkiye’de en çok dinlenen isim olduğunu söyleyen Aleyna Tilki, yeni albümüyle ilgili konuştu.

Türkçe Projeler Yapmak Zorundayım

Aleyna Tilki yeni albümüyle ilgili konuştu. Önceki gün stüdyo çıkışı görüntülenen ünlü popçu, ”Şu an için tarih vermiyorum çünkü tamamıyla pandemi sürecine bağlı. Özgürüm, yapıyorum üretiyorum ama ne zaman paylaşacağımı kimseye söylemiyorum. Türkçe işler yapıyorum bu arada, sadece İngilizce değil. Türkiye benim ana merkezim o yüzden Türkçe şarkılar, projeler yapmak zorundayım. İçim böyle istiyor. Onlar da bunu bayıla bayıla kabul ettiler. Türkiye piyasasının büyük bir güç olduğunu Amerika, Londra hepsi çok iyi biliyor. ” diye konuştu.

Öte yandan ‘Çevapsız Çınlama’ şarkısıyla Türkiye rekorunun kendisinde olduğunu ve Türkiye’de en çok dinlenen isim olduğunu söyleyen Tilki, şöyle konuştu;

”Türk şarkısının 500 milyon izlenmesi, Emrah ile yaptığımız ‘Cevapsız Çınlama’, bir Türk şarkısının bu kadar dinlenmesi onları heyecanlandırıyor. Zaten Türk rekoru bendeydi, geliştirdim. Yurt dışı bunu fark ediyor, bu nasıl bir ülke, bu nasıl bir şarkı bu kadar çok izleniyor. Keza 460 milyon oldu. Böyle olunca ülkenin gücünü görüyorlar, bir de ülkenin sosyal medya kullanım gücünü görüyorlar. Doğal olarak Türkiye’nin büyük bir güç olduğunu bu sektörde artık herkes, tüm dünya biliyor. Türkiye’de en çok dinlenen kim Aleyna, o zaman onunla çalışalım. Bizim ona ihtiyacımız var diyorlar. Aslında bizim de onlara ihtiyacımız var. Onlar artık bizi anladılar” diye konuştu.”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.