Müzikonair Aleyna Tilki: Uzaylılar İle Buluşmak Hakkımız! | Müzikonair
GündemSosyal

Aleyna Tilki: Uzaylılar İle Buluşmak Hakkımız!

Aleyna Tilki gündemle ilgili yaptığı yorumlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak Twitter'da NASA'nın uzaylılarla ilgili açıklamasına yorum yapan Tilki, '' Uzaylılar ile buluşmak hakkımız'' dedi.

Aleyna Tilki gündemle ilgili yaptığı yorumlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak Twitter’da NASA’nın uzaylılarla ilgili açıklamasına yorum yapan Tilki, ” Uzaylılar ile buluşmak hakkımız” dedi.

Dillere dolanan şarkıları kadar sosyal medyadan yaptığı açıklamalar ile de sık sık gündeme gelen Aleyna Tilki, herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Son olarak Twitter’da NASA’nın UFO ile ilgili yaptığı basın açıklaması hakkında yorum yapan Tilki, ”Hepimiz bir bütünüz. Uzaylıları anlamak bizim kendimizi de anlamamız olacak. Daha çok farklı cinsle iletişim kurmak istiyoruz. Uzaylılarla buluşmak hakkımız” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)