MüzikMüzik HaberVitrin

Aleyna Tilki’den Albüm Açıklaması: “Kırlar” Eylülde Geliyor!

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, uzun süredir beklenen albümü "Kırlar"ın gecikme nedenlerini paylaştı.

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, uzun süredir beklenen albümü “Kırlar”ın gecikme nedenlerini paylaştı. Tilki, dünyayı gezip müzik yaparak biriktirdiği şarkılardan en gerçek olanlarını seçtiğini belirtti. ”Ben bir popstar değil, bir kaşifim” diyen ünlü şarkıcı, albüm hazırlığı sürecinde iki hazır albümü çöpe attığını söyledi.

Albümü tecrübesiz müzisyen arkadaşlarıyla birlikte kaydettiğini ve bu süreçte bazı teknik aksaklıklar yaşadığını söyleyen Tilki, hayranlarından özür diledi. Tilki, “Kırlar” adını verdiği albümünün, duygularını en saf haliyle yansıttığını ifade ederek, albümün Eylül ayında tamamıyla dinleyicilerle buluşacağını müjdeledi.

5 Temmuz’dan itibaren albümden bazı şarkıları paylaşmaya başlayacağını belirten Tilki, hayranlarına sabırları ve destekleri için teşekkür etti. “Adım adım eksildim, bu mu beni yükseltti?” sözleriyle açıklamasını sonlandırdı.

İşte Aleyna Tilki’nin albüm açıklaması;

Aleyna Tilki, X

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu