MüzikMüzik HaberVitrin

Aleyna Tilki’nin Yeni Klibinin Hikayesinde Emrah Karaduman Detayı Ortaya Çıktı

Aleyna Tilki'nin 'Tanırım İntiharı' isimli şarkısı çektiği klip ile gündem olmuştu. Tilki'nin gerçek hikayeye dayandığını söylediği klip, Emrah Karaduman'ın geçmişte uğradığı bıçaklı saldırıya yorumlandı. 

Aleyna Tilki’nin ‘Tanırım İntiharı’ isimli şarkısı çektiği klip ile gündem olmuştu. Tilki’nin gerçek hikayeye dayandığını söylediği klip, Emrah Karaduman’ın geçmişte uğradığı bıçaklı saldırıya yorumlandı.

Bestesci, aranjör ve DJ Emrah Karaduman, 2017 yılında bıçaklı saldırıya uğramıştı. Eskişehir’de yaşanan olayda Karaduman, karnından ve sırtından bıçaklanarak hastaneye kaldırılmıştı. Saldırıyı gerçekleştiren Enis Duman, Aleyna Tilki’yi Emrah Karaduman’dan kıskandığı için yaptığını belirtmişti. Karaduman, olayın ardından hastaneden Aleyna Tilki ile birlikte çıkmıştı.

Aleyna Tilki’nin yeni şarkısında yer alan hastane sahneleri bu olay ile ilgili olduğunu akıllara getirdi. Demet Akalın, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda da bu duruma yer verdi. Tilki’yi etiketleyerek ‘Bana böyle gel’ diyen Akalın, bir kullanıcıya verdiği yanıtta “Klibin hikayesine iyice bakarsan Emrah’ın bıçaklanma olayı… Sevdiğine kıymet vermiş” dedi. Aleyna Tilki, klibin hikayesini bu tweete kalp emojisi atarak doğrulamış oldu. Sanatçı, daha önce de şarkısının ve klibin hikayesinin gerçeğe dayandığını belirtmişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu