Müzikonair Alişan Hakkında Çıkan Haberlere İsyan Etti: Günah Bu Yaptığınız! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Alişan Hakkında Çıkan Haberlere İsyan Etti: Günah Bu Yaptığınız!

Alişan, ailesi ve eşi hakkında çıkan iddialara ilişkin açıklamada bulundu. Alişan, ''Ben kardeşimden sonra zaten yarımım. Evliliğim, ailem hakkında yorum yapmayın'' dedi.

Şarkıcı Alişan geçtiğimiz gün eşi Buse Varol ile evliliklerinin 6. yılını kutladı. Buse Varol Instagram hesabından eşi Alişan ile bir fotoğraf paylaşarak, ”Kötü enerjiden uzak, çekirdek ailemizle birlikte nice yıllarımız olsun. Sen, ben ve çocuklarımız iyi ki…” notunu yazdı. Buse Varol’un bu paylaşımının kayınvalidesini kızdırdığı iddia edilmişti.

Bu gelişmelerin üzerine Alişan sosyal medya hesabından haberlere yansıyan konuyla alakalı açıklamada bulundu. Alişan, ”Ben kardeşimden sonra zaten yarımım. Evliliğim, ailem hakkında yorum yapmayın” dedi.

İşte Alişan’ın açıklaması;

”Ben kardeşimden sonra zaten yarımım… Ne olur sizden ricam evliliğim hakkında ailem hakkında, annem hakkında, rahmetli kardeşimin hakkında yorum yapmayın. Bırakın acımızı da sevincimizi de kavgamızı da kutlamamızı da biz yapalım. Vallahi de billahi de günah bu yaptığınız… Bilmediğiniz sağdan soldan duyduklarınızla benim ve ailem hakkında yorum yapmayın lütfen…”

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu