Müzikonair Alişan ve Buse Varol’dan Aşk Dolu Kutlama | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Alişan ve Buse Varol’dan Aşk Dolu Kutlama

Evliliklerinin 6. yılını sosyal medya hesaplarından kutlayan Alişan ve Buse Varol çiftinden romantik bir bir paylaşım geldi.

Bundan 6 sene önce nikah masasına oturan Alişan ve Buse Varol çifti sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla yıl dönümlerini kutladı. Çift paylaşımlarının altına birbirini etiketleyerek aşklarını tekrar haykırdı.

ROMANTİK PAYLAŞIMLAR GELDİ

Daha önce kayınvalidesiyle sorunlar yaşadığı ve bu yüzden evliliklerinin sallandığı haberleriyle bir süre konuşulan çift, aralarındaki sorunları düzeltmişti. Burak ve Eliz adında 2 çocuğu olan Alişan ve Buse Varol, 6. evlilik yıl dönümlerini sosyal medya hesaplarından romantik bir paylaşımla kutladı.

“HER ANIM İÇİN TEŞEKKÜRLER”

Alişan paylaştığı görsellerin altına; “5 yıl bugün itibariyle bitti ve 6. yılımıza girdik. Düğün günü daha dün gibi aklımdayken şu anda 2 çocuğumuzla dönüp bakınca arkaya bu kadar yıl sanki göz açıp kapayıncaya kadar geçmiş gibi geliyor. Teşekkür ederim bana yaşattığın her mutlu anım için… Sağlıkla nice güzel yıllarımıza karıcığım” notunu düştü.

“SEN, BEN VE ÇOCUKLARIMIZ. İYİ Kİ…”

Varol ise paylaşımına; “6. yılımız kurlu olsun kocacığım. Kötü enerjilerden uzak, çekirdek ailemizle birlikte nice yıllarımız olsun. Sen, ben ve çocuklarımız. İyi ki…” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)