"Altın Kelebek Bana Verilse Almazdım" -
RadyoYerel

“Altın Kelebek Bana Verilse Almazdım”

Hayrettin, Radyo Trafik Marmara’da, Cenk Sarıkaya’nın sunduğu “Haftanın Konuğu” programının konuğu oldu. “Haftanın Konuğu” programında Hayrettin samimi açıklamalar yaptı…

“ALTIN KELEBEK BANA VERİLSE ALMAZDIM”

Enes Batur ile bizim yaptığımız iş çok farklı. Bizim çok büyük bir ekibimiz var. Altın Kelebek’te Enes Batur’a ödül verildiğinde neden ona verildi demedim. Ben tam youtuber değilim. Ödül verilirken sevinmedim, geri alındığında da üzülmedim. Verilmesinde bir problem yok çünkü onun rakam anlamında çok iyi bir kitlesi var. Ödül geri de alınabilir ama onun yerine birine verilmesi gerekiyordu. Altın Kelebek ödülü geri alındıktan sonra bana verilse alır mıydım, almazdım herhalde, çok emin değilim. Bu yılki ödül ilk olduğu için çok değerliydi. İlk ödül kimseye verilemedi. O kategorideki çocuklar sadece youtube’a bir şey yapıyorlar, biz o yüzden aday olmamış olabiliriz ama öyle düşünmedilerse aday olmamamız enteresan olmuş. Biz başka şeyler de yapıyoruz ama youtube’a da çok kaliteli içerikler üretiyoruz. Rakamlara bakıldığında kaliteli olmak çok değer görmüyor diye düşünüyorum.

“ARİF V 216 FİLMİNE 10 ÜZERİNDEN 6,5 VERİRDİM”

Cem Yılmaz’ın filmini izledim, türünü komedi bilim kurgu diye adlandırıyorum. Güldüm ama daha da çok gülmek isterdim. Komedisi az bir bilim kurgu ama bu da onun istediği şey. Demek ki bu yolu seçmiş. Görsel anlamda inanılmaz doyuyorsun. Filmi puanlamak haddim değil ama seyirci olarak 10 üzerinden 6,5 verirdim. Cem Yılmaz bu camiada şimdiye kadar gördüğüm en samimi, en iyi niyetli insanlardan bir tanesi.

“YOUTUBE’DAN ÇOK BÜYÜK PARALAR KAZANILMIYOR”

Youtube’dan çok büyük paralar kazanılmıyor. Oturduğun yerden, evinden videolar çekiyorsan çok izleniyorsa evet para kazanırsın. Bizim bir ekibimiz var. Sürekli yurt dışındayız, iyi yerlere gidiyoruz. Gelir ve gider arasında çok büyük fark oluyor. Amerika’da yaptığım şaka ile Türkiye’de yaptığım şaka arasında fark var. Ben buradakinden daha çok haz alıyorum. Türkiye’de yaptığım şakalara başımıza gelen olaylardan dolayı dikkat ediyorum. Youtube’a her iş yapan youtuber olmuyor. Bu işi düzenli hale getirirsen ve tutarsa o zaman youtuber olursun. Videoları youtube Türkiye kontrol ediyor ama çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)