MüzikMüzik Haber

Amo988 ‘Elini Ver’ Şarkısıyla Global Listelerde

Müzik dünyasının parlayan yıldızı Amo988, yeni şarkısı "Elini Ver" ile global çapta büyük bir başarı elde etti.

Müzik dünyasının parlayan yıldızı Amo988, yeni şarkısı “Elini Ver” ile global çapta büyük bir başarı elde etti. Türkiye’nin popüler müzik listelerinde zirveye yerleşen ve radyolarda yoğun ilgi gören “Elini Ver”, şimdi de Spotify Global Viral 50 listesine 38 numaradan giriş yaparak uluslararası arenada dikkatleri üzerine çekti.

“Yüreğim Ağlar,” “Yandım Gönlüm,” ve “Gülüşüne Yanıyorum” gibi hit şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Amo988, “Elini Ver” ile bu başarısını taçlandırıyor. Sosyal medya platformlarında viral olan bu parça, kısa sürede geniş kitlelere ulaşarak büyük beğeni topladı. “Elini Ver”, Türkiye’de Spotify Top 50 listesinde de zirveyi görerek büyük bir dinleyici kitlesine ulaştı.

Türkiye’nin dört bir yanında radyolarda sıkça çalınan “Elini Ver”, hareketli sound’u ve dinamik tarzıyla dikkat çekiyor. Şarkının söz ve müziği Amo988’e aitken, düzenlemeler Sezer Dinç’in ustalığıyla hayat buldu. ETL Records etiketiyle yayınlanan “Elini Ver”, tüm dijital müzik platformlarında dinleyicilerle buluşuyor.

Amo - Elini Ver

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu