Albüm & SingleMüzik

Anadolu Rock Aid Projesinin İkinci Albümü Yayınlandı

2020 senesinde pandemi döneminde ağır iş kaybı yaşayan müzisyenlere yardım niteliğinde oluşturulan Anadolu Rock Aid projesinin ikinci albümü tüm dijital platformlarda yayınlandı.

“Müzisyenler, pandemiden etkilendi demek hafif bir tabir, birçoğu yok oldu..”

2020 yılında Koronavirüsün tüm dünyayı etkisi altına almasıyla en çok etkilenen kesimlerden birisi müzisyenler olmuştu. Türkiye, Almanya, Hollanda ve İngiltere´den birçok müzisyenin desteklediği bu proje ile bir yardımlaşma platformu oluşturulmuştu. Anadolu Rock Aid projesinin ikinci albümü dijital platformlardan müzikseverlere ulaştı.

Birçok sanatçı, teknisyen, rodi ve müzik sektöründen geçinen arkadaşlarının sadece konser yada iş başına para kazandıklarını ve birden bıçakla kesilmiş gibi gelirsiz kaldıklarının gerçeği bu albümlere hayat verdi.

Albümde Yer Alan Şarkılar

Anadolu Rock Aid İkinci Albümdeki Müzisyenler

Kurtalan Ekspres, Bülent Güven, Zafer Şanlı, Tolga Şanlı, Arıkan Sırakaya, Yol Arkadaşları, Emir Can İğrek, Barış Gülhane, Deniz Tuzcuoğlu, Selim Işık, Necati ve Saykolar, Destan, Kasamam, Alper Kayman, Efe Kuzey, Mosaik, Hakan Cağlar, Canay Cengen, Mesut Yılmaz, RockMavi, Gökhan Tatlı, İrem Sen, Hakan Timur, Rising Tides, Kenan Damar, Kalf, Eymen Bakım, Uzayda Sörf, Birkan Aydoğdu, Ranfor ve Vedat Bilir

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.