Ankara’nın En Eğlenceli Müzik Festivaline Hazır Mısın? -
EtkinliklerKonser

Ankara’nın En Eğlenceli Müzik Festivaline Hazır Mısın?

Ankara’nın en eğlenceli müzik festivali 29 Temmuz’da Ankara’yı sallamaya geliyor!

Ankara’nın sıkıcı geçen yazını HYPE’lamayı amaç edinen, MüzikOnair’ın medya sponsoru olduğu HYPE FEST, sahnede sizleri BEGE ve diğer sürpriz sanatçılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Etkinlik alanında çeşitli eğlencelerin yer alacağı festivalde keşif sahnesi sayesinde yepyeni seslerle tanışabilirsiniz. HYPE FEST Armada AVM sahnesinde sizleri bekliyor. Ankara’nın en keyifli günlerinden birini yaşamaya hazır olun!

ETKİNLİK KURALLARI

– Yaş sınırı yoktur.
– Festival alanına girecek herkes yaş sınırı olmadan bilete tabiidir.
– Konser biletlerinin iade edilmesi veya konser biletlerinde değişiklik yapılması mümkün değildir.
– Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.
– Organizasyon şirketi, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Konser alanına açık sigara paketi, açık tütün ve tütün ürünleri kesinlikle alınmayacaktır.
– Konser alanına profesyonel ses ve görüntü kaydı yapan cihazlar, içecekler, cam, plastik şişe, teneke, havai fişek, yanıcı patlayıcı her türlü nesne(parfüm, deodorant vb.) silah veya keskin nesneler getirmek yasaktır.
– Yanınızda getirmeyi planladığınız katlanabilir sandalye ya da şemsiyeler güvenlik tarafından içeri alınmayacaktır.
– Konser için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların alana giriş hakları iptal edilir ve bilet iadesi yapılmaz.
– Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
– Etkinlik alanında geniş yelpazede yiyecek ve içecek satışı mevcut olacaktır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek kesinlikle yasaktır.
– Aşırı ve yüksek sesli müziğe maruz kalmak, duyma bozukluğuna sebep olabilir.
– Konser alanında, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak üzere fotoğraf ve video çekimi yapılmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)