EtkinliklerKonserMüzikMüzik Haber
Trend

Antalya’da Tepki Çeken Konseri Veren Kişi Murat Dalkılıç Çıktı

Antalya Regnum Carya Otel'de pek çok kişinin tepkisini çeken konseri Murat Dalkılıç'ın verdiği ortaya çıktı.

Antalya Regnum Carya Otel’de koronavirüs tedbirlerini hiçe sayan görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti. Konuyu gündemine alan İzzet Çapa ise skandal görüntüyü paylaşarak “Hani her yerde canlı müzik yasak ya. Burası Regnum Carya. Çok ağır konuşurum var ya. Yazıklar olsun.” notunu düştü. Sosyal medyada birçok kişi sosyal mesafe ve maske kuralına uyulmadan yapılan konseri kınadı. Bazı kullanıcılar ise küçük işletmelerin aylardır para kazanamadığını, Regnum Carya gibi büyük otellerin ise koronavirüs kurallarına uymadan etkinlik düzenlemesine isyan etti.

Tüm bunlar yaşanırken konserde sahne alan kişi ise merak konusu oldu. Tepki çeken konseri veren sanatçının Murat Dalkılıç olduğu ortaya çıktı. Ancak Murat Dalkılıç’ın o gün otelde konser vereceği ile ilgili ne kendisinin ne de otelin resmi sosyal medya hesaplarının paylaşım yapmaması dikkat çekti. Ancak Murat Dalkılıç, dün kendi sosyal medya hesabından otelin konumunu etiketleyerek havuza atladığı görüntüyü paylaşmıştı. Ünlü popçu, bu poz ile yakayı ele verdi.

İşte Murat Dalkılıç’ın verdiği tepki çeken konserden görüntüler:

regnum carya antalya otel konser instagram

Ünlü pop şarkıcısı Murat Dalkılıç pandemi döneminde sosyal ağlar aracılığıyla çeşitli konserler vermeye devam ediyor. Ünlü şarkıcı Dalkılıç aşk hayatıyla ilgili de gündemden düşmüyor. Son albümü Afeta’da bir şarkının Hande Erçel için yazıldığı söylenmişti. Ancak ikili ayrılık haberiyle gündeme geldi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu