Armağan Çağlayan: Ders Almıyorsunuz! -
GündemSosyalVitrin

Armağan Çağlayan: Ders Almıyorsunuz!

Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, "Türkiye'de kalınca daralıyorum. Kendimi ülkeye ait hissetmiyorum" dediği için tepki çekti. Armağan Çağlayan, Taha Duymaz'ı hatırlattı.

Sosyal medyada linç kültürü oldukça yaygın bir durum. Sadece Türkiye’de değil dünyada da bunun birçok örneğini görüyoruz. Şevval Şahin de sosyal medya sık sık linç yiyen ünlülerden.

“KENDİMİ BU ÜLKEYE AİT HİSSETMİYORUM”

Yaptığı tatil paylaşımlarıyla dikkat çeken 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, Armağan Çağlayan’ın programında “Türkiye’de 3 ay fazla kaldığımda bana bir daralma geliyor. İstanbul’da kendimi hep turist olarak hissediyorum. Kendimi bu ülkeye ait hissetmiyorum” dedi.

Şahin’in sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem olunca “Beğenmiyorsan gelme o zaman” ve “Türkiye Güzeli unvanını bırakıp git” tepkileri de beraberinde geldi.

TAHA DUYMAZ’I HATIRLATTI

Şevval Şahin’e yapılan yorumlara sessiz kalamayan Armağan Çağlayan ise depremde enkaz altında kalarak hayatını kaybeden fenomen Taha Duymaz’a gelen eleştirileri hatırlattı. Çağlayan;  “Hiçbir şeyden ders almıyoruz! En ufak bir ders! Taha’yı yıllar boyunca sosyal medyada linç ettiniz! Hiç bıkmadan, usanmadan. Hiçbir olaydan mı ders çıkartılmaz! Daha Taha’yı yeni yaşamışken, şimdi gelip burada gencecik bir kızı, üstelik kendini anlatmaya çalışırken linç ediyorsunuz. Herkesin ‘yas’ komiseri olacağımıza, keşke biraz yaşadıklarımızdan ders çıkartsak, keşke.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)