GündemSosyalVitrin

Armağan Çağlayan, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne İsyan Etti

Armağan Çağlayan, "Size Anlatacaklarım Var" isimli tek kişilik gösterisinde İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne tepkisini dile getirdi. 

Armağan Çağlayan, “Size Anlatacaklarım Var” isimli tek kişilik gösterisinde İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne tepkisini dile getirdi. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin gösterilerini satın aldığını söyleyen Çağlayan, şu ifadelere yer verdi: “İzmir Büyükşehir Belediyesi ‘Size Anlatacaklarım Var’ gösterisini satın aldı. Biletler 45 saniyede bitti. Instagram’dan milyon hakarete uğradım. Gösteri günü geldi. Salonda olan kişi sayısı 80. Bütün profesyonelliğimle işimi yaptım. 2 saat gösteri yapıp sahneden indim

Tunç Soyer’e ve çalışanlara tepkisini dile getiren ünlü isim, “Oyun bittikten sonra. İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanı olduğunu iddia eden bir hanımefendi, kulise gelip bacak bacak üstüne atıp, bana bağırmaya başladı.Hanımefendi neden bana bağırıyorsunuz dedim. Bunun üzerine ‘beraber çözüm bulalım sisteme’ dedi. Liyakatsiz insan zor, hayatın her alanında zor. İşi yapmayı bilmiyorsanız yapmayacaksınız! Siz bir oyun parası verdiniz diye beni satın almadınız! Alamazsınız! Daha da beni oyunla ilgili aramayın! Tunç Soyer ve İzmir Büyükşehir Belediyesi”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.