Armağan Çağlayan: Neden Ses Vermiyor, Birbirinize Destek Olmuyorsunuz? -
MüzikMüzik HaberVitrin

Armağan Çağlayan: Neden Ses Vermiyor, Birbirinize Destek Olmuyorsunuz?

Program yapımcısı Armağan Çağlayan müzik sektörünü ,Isparta Gül Festivali'ndeki konseri iptal edilen Melek Mosso’ya destek çıkmadıkları gerekçesiyle eleştirdi.

Gündem, Melek Mosso ve Seda Sayan haberiyle çalkalanıyor. Sanat camiası adeta ikiye bölündü. Kimileri Seda Sayan’ın Melek Mosso yerine çıkmasını eleştirirken kimileri de Melek Mosso’yu sahnede yaptığı hareketten dolayı haksız buluyor.

Bir yorum da Armağan Çağlayan’dan geldi. Aynı festivalde sahne alacak Funda Arar ve Derya Uluğ’a; Mosso yerine sahneye çıkarılacak Seda Sayan’a sitem eden Çağlayan, “E siz kendi mesleğiniz için ses çıkart(a)mıyorsanız, siz kendi kadın haklarınız için ses çıkartmıyorsanız, birbirinize destek olmuyorsanız, biz neden size destek olalım?” dedi.

Çağlayan sosyal medya hesabından “Müzik sektörü için neden sektörün içindeki insanlar ses vermiyor, birbirine destek olmuyor? Rekabet bu kadar mı gözünüzü kör etti? Müzik yasağı olur, en çok Sektörün dışındakilerden ses çıkar.

Bir kadın şarkıcı ahlaksızlıkla suçlanıp konseri iptal edilir, konsere çıkacak diğer iki kadın şarkıcı ‘dut yemiş bülbüle’ döner! Başka bir Kadın şarkıcı ahlaksızlıkla suçlanan kadın şarkıcının yerine sahneye çıkmayı kabul eder!

E siz kendi mesleğiniz için ses çıkart(a)mıyorsanız, siz kendi kadın haklarınız için ses çıkartmıyorsanız, birbirinize destek olmuyorsanız, biz neden size destek olalım?” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)