Armağan Çağlayan'dan Sitem Dolu Paylaşım: Ben Olsam Çok Utanırım! -
SosyalSosyal Medya

Armağan Çağlayan’dan Sitem Dolu Paylaşım: Ben Olsam Çok Utanırım!

Bir süre önce akciğer kanseri teşhisi konan ve tedavi süreci devam eden Armağan Çağlayan,  sosyal medya hesabından sitem dolu bir paylaşımda bulundu.

Bir süre önce akciğer kanseri teşhisi konan ve tedavi süreci devam eden Armağan Çağlayan,  sosyal medya hesabından sitem dolu bir paylaşımda bulundu.

Armağan Çağlayan’ın paylaşımında ”Ben ruhumu, bedenimi toplamaya çalışırken çıkıp orada burada, benim hakkımda konuşmaya, ‘insan’ olarak utanmıyor musunuz? Ben olsam çok utanırım! Hoş siz kasetimin masterını stüdyodan çaldılar yeniden okuyacağım diye aldığınız borçları ödemediğiniz için utanmıyorsunuz!” ifadeleri yer aldı.

Armağan Çağlayan paylaşımında kimden söz ettiğini açıkça bildirmese de Çağlayan’ın bu sözleri geçtiğimiz günlerde katıldığı programda ‘Armağan Çağlayan’a hakkımı helal etmiyorum’ diyen Popstar Özlem’i kast ettiği düşünülüyor.

Popstar Özlem, 2. Sayfa’ya katıldığında “Hak konusuna gelecek olursak ben de Armağan’a hakkımı helal etmiyorum. Hastaymış o ayrı Allah şifa versin ama kimse kimsenin üstüne haksız yere bu kadar gidemez. Türkiye’deki şarkıcıların yüzde 90’ında da ses yok zaten” yorumuyla şoke etmişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)