MüzikMüzik Haber

Arto: “Hande Ataizi Sen Salak Mısın, Bunu Nasıl Yayınlatırsın?”

Sunucu Arto, geçtiğimiz gün Armağan Çağlayan'ın "Gör Beni" adlı programına konuk oldu ve yıllardır konuşulan Sevda Demirel-Hande Ataizi kavgasının iç yüzünü anlattı.

Sunucu Arto, geçtiğimiz gün Armağan Çağlayan’ın sunduğu Youtube programı “Gör Beni”ye konuk oldu. Arto, 22 yıl önce yaşanan ve hala konuşulmaya devam eden Sevda Demirel-Hande Ataizi kavgasıyla ilgili şok edici ifadeler kullandı.

Cem Davran, Hande Ataizi ve Sevda Demirel. Bunların Üçü de Salak!

Arto, programda şu ifadeleri kullandı:
“Cem Davran, Hande Ataizi ve Sevda Demirel… Bunların üçü de salak! Neden salak biliyor musun? Bunlar hiçbir şeyden yararlanamadılar ben yararlandım. 16 ana haber gezdim. Kanal kanal geziyordum. Bir anda milyonlar beni tanıdı. Birisi dayak yediğiyle, biri dayak attığıyla öbürü de ayırdığıyla kaldı.”

Asıl Olay Bana Dayak Attırmaktı

“Aslında orada asıl olay bana dayak attırmaktı. Orada başka bir üçkağıt vardı. Sevda Demirel’e o tokatı muhtemelen bana attırmak istiyorlardı. Ben o kadar fırlamayım ki ikisini birbirine düşürdüm. Onlar tartışırken araya girip ortalığı karıştırdım.”

Arto o günü şu sözlerle anlatmaya devam etti:
“Bizim küheylan Sevda Demirel kalktı, bir tokat attı böyle bir tokat Yunanistan’da bile duyulmuştur. Öyle bir ses çıktı ki, kanım dondu ve çekildi. Böyle bir şey olamaz korkunç bir şeydi. Fakat ben ve yapımcıların güzel manipülasyonuyla bütün her yerde yayınlandı ve sızdırıldı.”

Hande Ataizi Sen Salak Mısın?

Arto, Hande Ataizi’nin sonu olduğunu ise şu ifadelerle anlattı:
“Bu bir bant yayınıydı. Hande Ataizi sen salak mısın, bunu nasıl yayınlatırsın? Senin bittiğin gündü o işte. Ben yayın sonrası odaya geldim. ‘Reytingler yaşasın, bunu yayınlamalıyız. Hemen devam etmeliyiz’ dedim. Düşündüler ‘evet devam edelim’ dediler. O işte Hande Ataizi’nin sonu oldu. ‘Ne dedin sen’ sözleri fenomen oldu. O görüntüleri yayınlatmak Hande’nin verdiği en yanlış karardı.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu