Araç çubuğuna atla
EkranMüzikMüzik HaberSosyal

Arto’dan Mücbir Sebepler’e “Hadsiz” Çıkışı!

Karantina döneminin en çok izlenen Instagram programlarından Mücbir Sebepler’deki bir videoya magazin yorumcusu Arto’dan tepki geldi.

Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş, karantina sürecinin başından beri “Mücbir Sebepler” adlı Instagram yayınlarında ünlülerle ilgili olan bitenleri değerlendiriyor. Programın ikinci sezonunda eğlence ve kahkaha hız kesmeden devam ederken zaman zaman programı eleştirenler de oluyor. O kişilerden biri ise magazin yorumcusu Arto oldu.

Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Arto, bir yayında Mücbir Sebepler ile ilgili “Onlara hiç gülmüyorum, ben onlardan daha fenomenim. Ne antipatiksiniz” demişti. O anları programın gündemine alan Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş ise Arto’nun yüz ifadesine zoom yaparak ünlü yorumcuyu efsane yönetmen Quentin Tarantino‘ya benzetmişti. İzleyenlerin bol bol güldüğü o anlara bazı kullanıcılar ise “QuentinArto” yorumunu yapmıştı.

melikşah altuntaş bartu küçükçağlayan arto quentin tarantino instagram mücbir sebepler

ARTO’DAN SERT ÇIKIŞ!

Arto, bugün ise Instagram hikayesinden bir paylaşım yaparak kusma emojisi eşliğinde “Siz kimsiniz hadsiz” yorumunu yazdı. Bu yorum üzerine Mücbir Sebepler’den gelecek yanıt ise merak konusu oldu. Program, her hafta cuma, cumartesi ve pazar akşamları 00.00’da yayımlanıyor.

İlginizi çekebilir: Doğan Duru Mücbir Sebepler Ekibini Ve Ünlüleri Topa Tuttu

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.