MüzikMüzik Haber

Aşkın Nur Yengi: Günlük Şarkılar Çıkıyor

Şarkıcı Aşkın Nur Yengi, 90'lı yıllar ile bugünkü müzik piyasasını karşılaştırdı. Yengi, ''Çıkan şarkılar günlük şarkılar'' dedi.

Şarkıcı Aşkın Nur Yengi, 90’lı yıllar ile bugünkü müzik piyasasını karşılaştırdı. Yengi, ”Çıkan şarkılar günlük şarkılar. Her şey muhteşem olmak zorunda değil ama gönül ister ki o yıllardaki şarkılar gibi üretilsin. Gelen hiçbir şarkı beni mutlu etmiyor” dedi.

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine göre; Aşkın Nur Yengi, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.

Ayaküstü basın mensuplarıyla konuşan ünlü isim, “90’lı yıllarda o parçalar bambaşkaydı. O zaman yaşadığınız aşkları şimdi yaşayabiliyor musunuz? Şu an hangi ilişkinin uzun ömürlü olduğunu görüyorsunuz? Müzik de aynı derdi yaşıyor. Çünkü aşk varsa şarkılar ve melodiler bizi dürtüyor. O yoksa olmuyor gördüğünüz gibi. Çıkan şarkılar da günlük şarkılar. Ona demek ki ihtiyaç var. Her şey çok muhteşem olmak zorunda değil ama gönül ister ki o yıllardaki şarkılar gibi üretilsin. O yüzden gördüğünüz gibi şarkı yapamıyoruz. Gelen hiçbir şarkı beni mutlu etmiyor. Söylemekten mutlu olmam gerekiyor ki söyleyeyim. O yüzden gelmiyor.” açıklamasını yaptı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.