MüzikMüzik HaberVitrin

Aşkın Nur Yengi Konseri ve Netd Festivali İptal Edildi

Bartın'da maden ocağında meydana gelen patlamadan dolayı Aşkın Nur Yengi konserini iptal ettiğini duyururken, Netd Festival de sosyal medya hesabından festivalin iptalini duyurdu.

Pop, Rap ve Rock dünyasının en sevilen isimlerini tek sahnede buluşturacak olan #BtcTurkPRO Netd Festival, 14-15 Ekim tarihlerinde şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek #BtcTurkPRO Netd Festival’in duyurusu haftalar öncesinden yapılmıştı. Bartın maden ocağı patlaması haberinden sonra festivalin 15 Ekim’deki tarihini daha ileri bir tarihe taşıdığını duyurdu.

KONSER VE FESTİVAL İPTAL KARARI

Net D resmi hesabından yaptığı açıklamada; “Bartın’daki maden ocağında meydana gelen patlamadan dolayı 15 Ekim tarihine gerçekleşmesi planlanan ileri bir tarihe ertelediğimizi duyurmak isteriz,” dedi.

Bartın’da meydana gelen maden ocağı patlaması haberlerinden sonra tüm ülke yasa boğuldu. Ünlü isimler haberi duyar duymaz sosyal medya hesaplarından destek mesajları atarken konseri olan ünlüler de iptal kararı aldı.

Aşkın Nur Yengi de konserini iptal ettiğini duyurdu. Yengi, sosyal medyasından yaptığı açıklamada “Bartın’da meydana gelen bugün İzmir Sold Out Performancehall’de gerçekleşecek olan konserimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Hayatını kaybeden tüm maden işçilerine Allah’tan rahmet, yararlılara acil şifalar ve yakınlarına sabır diliyoruz,” dedi.

İŞTE O AÇIKLAMALAR

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.