Aşkın Nur Yengi: Sezen Aksu İkinci Annem -
MüzikMüzik HaberVitrin

Aşkın Nur Yengi: Sezen Aksu İkinci Annem

Geçtiğimiz günlerde annesi Samime Yengi'yi kaybeden Aşkın Nur Yengi acılı gününde ilk Sezen Aksu'nun kendisini aradığını söyledi. Annesinin ölümüyle sarsılan Aşkın Nur Yengi, ''Sezen Aksu benim ikinci annem olur'' dedi.

Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen ünlü şarkıcı bir dönem vokalistliğini yaptığı yakın meslektaşı Sezen Aksu’dan söz etti.  Acı gününde kendisini arayan ilk kişinin Sezen Aksu olduğunu açıklayan sanatçı, “Sezen Aksu beni 12 yaşında annemin kucağında aldı. Annemin ölümünde de ilk arayan Sezen Abla oldu, zaten benim ikinci annem olur” şeklinde konuştu.

“Yeni albüm çalışması var mı?” sorusuna Yengi, “Şu anda kafamın sağlam olması lazım. Şimdi ne sorsanız boş. Biraz kafamı toplamam lazım. Gözümü kapatınca annemin yüzü geliyor aklıma” cevabını verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)