EkranSosyal

Aslı Enver- Kerem Tunçeri Aşkında Kriz! Tunçeri Böyle İfşa Oldu…

Uzun süre Murat Boz’la aşk yaşayan ünlü oyuncu Aslı Enver, ilişkisine noktayı koymuş ve ikili birbirlerini sosyal medyadan silmişti. Enver’in hakkında yapılan haberlere göre  basketbolcu Kerem Tunçeri ile yeni bir sayfa açtığı ortaya çıkmıştı.

2. Sayfa’nın Aslı Enver- Kerem Tunçeri aşkını haber yapmasının ardından olay, kısa sürede sosyal medyanın gündemine düşmüştü. Çiçeği burnunda çiftin aşkıyla ilgili ilk yorum ise ünlü müzik yapımcısı Erol Köse’den gelmişti. Köse, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Enver’i “Kerem Tunçeri’nin çapkınlık defterine iyi baksın, bu bey darbeli matkap gibi önüne gelene yürümüş” diyerek uyarmıştı.

Aradan geçen birkaç saatin ardından Kadraj Magazin’in yayınladığı bir habere göre Enver’in yeni sevgilisi Tunçeri’nin yıllar önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olan sosyal medya fenomeni Beren Güney ile mesajları ortaya çıktı. Güney, Tunçeri’nin kendisinden numarasını istediği mesajların ekran görüntüsünü paylaşarak ünlü basketbolcuyu ifşa etti.

Henüz aşkları hakkında açıklama yapmayan Enver-Tunçeri cephesinden Güney’in ifşasıyla ilgili neler söyleyeceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu