Aslı Zen Selen Görgüzel'i Topa Tuttu: Parası Neyse Verelim Şarkı Söylemesin! -
MüzikMüzik Haber

Aslı Zen Selen Görgüzel’i Topa Tuttu: Parası Neyse Verelim Şarkı Söylemesin!

Sahne aldığı mekanda Kayahan'ın Seni Versinler Ellere isimli şarkısını söyleyen Selen Görgüzel'in performansı eleştiri konusu olmuştu. Selen Görgüzel'e bir eleştiri de şarkıcı Aslı Zen'den geldi.

Sahne aldığı mekanda Kayahan’ın Seni Versinler Ellere isimli şarkısını söyleyen Selen Görgüzel’in performansı eleştiri konusu olmuştu. Selen Görgüzel’e bir eleştiri de şarkıcı Aslı Zen’den geldi. Aslı Zen, Selen Görgüzel hakkında, ”Sinirlerim bozuluyor. Neyse parası verelim de bu kızcağız söylemesin. Yol yakınken dön bu yoldan” dedi.

Bir davette görüntülenen ve ayaküstü 2. Sayfa muhabiriyle sohbet eden Aslı Zen, Selen Görgüzel için olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

Selen Görgüzel hakkında çarpıcı sözler kullanan Aslı Zen şu sözleri kullandı;

“Sinirlerim bozuluyor. Neyse parası verelim de bu kızcağız söylemesin. Güzel bir kız, giyinip süslensin ve kendi sesine göre şarkılar söylesin. Olacak iş mi? Selen Görgüzel bana trilyon verse ona şarkı vermeyeceğim. Talep de gelmişti… Hamdi Alkan’ın eski eşi Canan Hoşgör benim çok yakın bir arkadaşım. O sebepten de Hamdi Alkan’ın tarafında neleri olduğunu biliyorum. Selen’in de şarkı söylediğini öğrenince bir baktım ama herkes şarkı söylemesin, söyletmeyin. Her püsküllü giyen şarkı söylemesin. Söylediği şarkı Kayahan’ın… Bazen ben bile sesimi güvendiğim halde cesaret edemiyorum. Bu adamın çok emeği var, yazık etmeyelim. Yol yakınken dön bu yoldan.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)