AstrolojiSosyal

Astrolog Hande Kazanova’dan Yeni Tahmin! ’28 Haziran’a Dikkat!’

Salgın hastalıkların 2020 yılında olacağına dair tahmini doğru çıkan Hande Kazanova, önümüzdeki altı ay boyunca hareketli ve sıcak süreçlerin devam edeceğini söyledi. Gökyüzüne dair tahminleri ve yorumları ile çok konuşulan Astrolog Hande Kazanova Müzik Onair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın sorularını yanıtladı. Hande Kazanova, 28 Haziran’dan itibaren dünyada karmaşanın olacağını ve sıcak süreçlerin yaşanacağını söyledi.

Hande Kazanova şöyle konuştu;

”Haziran ayı çok hareketli geçecek. Gökyüzü bu ay karmaşık etkilerle dolu. Biraz spekülatif. İşlerin çığırından çıkmasına yatkın enerjiler devrede. Geçen gün farkettim ki çok ilginç, 2018 yılının 7 Aralık tarihinde bir Yeni Ay meydana geldi.  Bu Yeni Ay 15 derece yay burcunda oluşan bir Yeni Ay. Cuma günü olacak Ay tutulması da aynı derecelerde gerçekleşecek. Olabilir böyle tesadüfler astrolojide. Mesela yine aynı notkada Mars ve Neptün’ün kavuşumu var. O döneme baktığımızda dünyada neler olmuş diye. Aslında Fransa’dan Avrupa’ya yayılan sarı yelekliler hareketinin devrede olduğunu görüyoruz. Şimdi de Amerika zaten ırkçılık karşıtı hareketlilik var. Esas Mars, Koç burcuna henüz geçmedi.

Henüz hareketlenmedik. Kimi insanlar henüz hazır değil sosyalleşmeye. Bana kalırsa bu ayın sonu itibariyle bir hareketlenme devrede. Esas stabil Mars, Koç burcu demek savaş ve mücadele demek. Ordu, silah, savaş ve mücadele. Yangınlar ile çok büyük bağlantısı var. 28 Haziran’da devreye girecek. 6 ay boyunca burada kalacak. Bu çok uzun zaman sonra bir ilk. O yüzden bana kalırsa dünya daha çok karışacak. Önümüzdeki dönem hareketli ve sıcak süreçler bekliyor. İnşallah biz etkilenmeyiz ama dalga dalga etkilerini görebiliriz.”

İşte canlı yayın tekrarı;

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/0nYr5
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.