FenomenSosyal

Atakan Ergin: Bir Kesim Beni Yadırgadığı İçin İzliyor

Sosyal medya fenomeni Atakan Ergin, Müzik Onair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş'ın sorularına yanıt verdi.

Sosyal medya fenomeni Atakan Ergin, Müzik Onair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın sorularına yanıt verdi.

Instagram platformunda 104 binden fazla takipçisi olan Atakan Ergin, ”Günlük hayatımı sosyal medyada paylaşıyordum. Çok aktif bir hayatım vardı. Bundan 1 yıl önce de içerik üretmeye başladım. Bu sene de TikTok’a girdim. Güzel tepkiler alınca devam ettim. Ben sosyal medya yüzüyüm. Benim içeriklerim genelde komediden ziyade toplumsal mesajlar veren içerikler. Her kesime dokunduğumu düşünüyorum. Ben resmi bir konuşma yapsam insanlar beni geçiyor. Ben işin içine biraz mizah katarak farklılık katıyorum. Tükürüğüme takıyorlar. Mesela bana TikTok’ta tükürükçü diyorlar.  Bir kesim de yadırgadığı için izliyor.” diye konuştu.

Sosyal medya fenomenlerinin eleştirilere açık olması gerektiğini ifade eden Atakan Ergin, ”Sosyal medyayı seviyorum. Kötü yorum illa ki alıyorum. Ama genelde sevmeyenlere ve ağır konuşanlara kulağımı kapatıyorum. Umursamıyorum onları.” dedi.

Ergin, ” Bana bir televizyon programı projesi geldi. Sanırım 2021’in Mart ayında düşünüyorlar. Yaşam programı gibi bir program. Magazinel bir program diyebilirim. Ben televizyondan çok sosyal medyada olmayı daha çok seviyorum. Şu an için Acun Ilıcalı’dan bir teklif almadım ama Acun Medya ile çalışmak isterim. Yaptığım şeylerden mutlu olmak istiyorum. Gelen projeleri kabul edip etmemem projeye bağlı diyebilirim.”

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/Pi4wD
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.