MüzikMüzik Haber

Atilla Atasoy’dan Sezen Aksu İtirafı: İnsan İçinde Bana ‘Salak’ Dedi!

Müzikte 50'inci yılını 'Bir Varmış Bir Yokmuş' şarkısı ile kutlayan Atilla Atasoy, Sezen Aksu ile ilgili açıklamasıyla şaşırttı.

Ünlü müzisyen Atilla Atasoy, Hürriyet’ten Savaş Özbey’e verdiği röportajda dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Müzikte 50’inci yılını ‘Bir Varmış Bir Yokmuş’ şarkısı ile kutlayan Atilla Atasoy, Sezen Aksu ile ilgili açıklamasıyla şaşırttı.

Sezen Aksu şarkılarını çok sevdiğini ve hayran olduğunu söyleyen Atilla Atasoy, Sezen Aksu’nun astroloji haritasına bakmak için yeğenini arayıp, doğum bilgilerini istediğini buna kızan Sezen Aksu’nun ise kendisine ‘salak’ dediğini söyledi.

Atilla Atasoy’un açıklaması;

Biz Türkan Şoray gibi duayenlere âşık olan bir nesildik. Sezen’in şarkıları da beni benden alır. Şarkılarıyla, duruşuyla ve zekâsıyla hayrandım tabii. Astroloji talebesi olarak böyle bir yeteneğin haritasını merak etmiştim. Yeğeni Zehra’yı aramıştım, doğum saati, doğum yeri falan öğrenmek için. Buna kızmış. Tülay Özer’e yardım gecesinde insan içinde bana “salak” dedi. “Sen benim astrolojimi ne merak ediyorsun” diye çıkıştı bana. Haklıydı da. O günden beri görüşmüyoruz ama her zaman çok takdir ettiğim biridir.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.