Ana Sayfa » Müzik » ATİYE’DEN ALDATILDIM İTİRAFI…

ATİYE’DEN ALDATILDIM İTİRAFI…

oduller-reklam-banner

muzikonair_atiyeden-aldatıldım-itirafı

 

Pop Müziğin Genç Yıldızı Atiye Pal FM'de Emel Yalçın'ın konuğu oldu.

 

 

 

Kahkahaların havada uçtuğu programda Atiye, Emel Yalçın'a samimi itiraflarda bulundu.

 

 

 

ALDATILDIM…

 

Hafta içi her gün Pal fm de 18:00-20:00 saatleri arasında Emel Yalçın Drive Time isimli Kadın Erkek İlişkileri üzerine komedi programı hazırlayıp sunan başarılı radyocunun konuğu bu hafta Atiye oldu.

 

 

Programda ilk kez bu kadar samimi itiraflarda bulunan ATİYE, Emel Yalçın'ın Hiç Aldatıldın mı sorusuna 1 kez aldatıldığını ve aldatıldığını öğrenir öğrenmez ilişkisine son verdiğini ve sonra o kişinin geri dönmek istediğini ama asla kabul etmediğini söylerken hemcinslerine de bir mesaj vermeyi ihmal etmedi.

 

 

"Kimsenin bizi üzmesine izin vermemeliyiz. Aldatıldığımızda o kişiyi çok seviyoruz diye ilişkiyi sürdürmenin bir anlamı yok. Sevgi ve saygı birliktelikte en önemli şey dedi. Hayatımda bir kez aldatıldım bir daha olmaz diye ümit ediyorum ama maalesef oluyor böyle şeyler" dedi. 

 

 

ANNEM SESİMİ GÜZEL BULMADI

 

Pal FM'de Emel Yalçın'ın şarkıcı olmaya karar verdiğinde ilk kime söyledin bu fikrini sorusuna Atiye İlk anneme söyledim annemde madem öyle bir şarkı söyle dedi ilk anneme şarkı söyledim çok heyecanlandım sesim titredi ve şarkı bittiğinde annem emin misin şarkı söylemek istediğine sesini çok güzel bulmadım dedi tartıştık ama sonuç olarak izin verdi. Müzik okuluna gittim hala müzik eğitimlerime devam ediyorum dedi.

 

 

PAZARDAN ALIŞVERİŞ YAPARKEN KİMSE BENİ TANIMIYOR

 

Emel Yalçın'ın güzel şarkıcıya bir dönem kıyafet seçiminde tayt takıntısı olduğunu ve özellikle  showman Beyazıt Öztürk'ün Atiye'nin bu takıntısını programlarında Tİ'ye aldığını hatırlatması üzerine tam olarak geçmedi.

 

 

Tayt takıntım hala var şu an 20 tane taytım var; modayı takip etmeyi seviyorum ama pazardan alışveriş yapmayı da çok seviyorum. Bizim mahallede çarşamba pazarı var giyiyorum eşofmanımı makyajsız, öyle şapkalar koca koca gözlüklerle de değil tabi ki hiç makyajsız çıkıyorum pazara kimse tanımıyor beni dedi.

 

 

Emel Yalçın her gün Pal FM'de birbirinden ünlü konuklarıyla eğlenceli sohbetlerine devam ediyor.

 

Reklam
oduller-reklam-banner
MüzikOnair