Avrupa Bilardo Şampiyonası İçin Nefesler Tutuldu -
GündemSosyal

Avrupa Bilardo Şampiyonası İçin Nefesler Tutuldu

08-16 Nisan tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek Avrupa Bilardo Şampiyonası için nefesler tutuldu.

08-16 Nisan tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek Avrupa Bilardo Şampiyonası için nefesler tutuldu. 2 yılda bir düzenlenen ve 18 ülkeden Avrupa’nın en iyi 500 sporcusunun katılacağı Avrupa Bilardo Şampiyonası Pine Beach Belek otel ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Avrupa Şampiyonası’nda sporcular 3 Bant Bilardo – Ferdi / Takımlar, Tek Bant Bilardo, 5-Pins, Artistik Bilardo ve Balkline olmak üzere 5 ayrı disiplinde madalya mücadelesi verecek.

3 top bilardonun tüm disiplinlerini kapsayan Avrupa’nın en prestijli bilardo organizasyonuna ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan ”Rekor sayıda madalya hedefimiz var, umarım birçok disiplinde Avrupa şampiyonluğunu elde ederiz” diye konuştu.

Türkiye Bilardo Federasyonu resmi medya sponsoru (Müzikonair)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)