Albüm & SingleMüzikRapVideo

Ayaz Erdoğan – Hep Mi Ben? Video Klibi Yayında

Ayaz Erdoğan'ın, Too Production etiketiyle ve MüzikOnair Radyo&Basın Pr'ı ile yayınlanan "Hep Mi Ben?" isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik'te.

Ayaz Erdoğan’ın, Too Production etiketiyle ve MüzikOnair Radyo&Basın Pr’ı ile yayınlanan “Hep Mi Ben?” isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibiyle netd müzik’te. Söz ve müziği Ayaz Erdoğan’a ait olan şarkının prodüktörlüğünü Cem Başaran Aksan ve Enes Yıldırım üstlendi. Video klibin yönetmen koltuğuna Umut Kumral Devecioğlu oturdu. Yardımcı Yönetmenliği ise Halil Sayar yaptı.

Video Klibi İzlemek İçin Tıklayabilirsiniz

Ayaz Erdoğan Kimdir?

Ayaz Erdoğan, 17 Şubat 1994 doğumludur. Müziğe ilk kez küçük yaşlarda başlayan şarkıcı, bestelerini kendisi üretmiştir. Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan sanatçı aynı zamanda Emre Sokman ile Werewolf Music şirketini kurarak birçok sanatçının yapımcılığını da üstlenmiştir. ‘Ederin Olsun’, ‘Helal Etmiyorum’ gibi parçaları ile adından söz ettirmeye başlayan Erdoğan, dinleyiciler tarafından beğeni toplayarak müzik listelerinde önemli yer edinmiştir.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.