GündemSosyal

Aydilge Armağan Çağlayan’dan Özür Diledi!

Aydilge, geçtiğimiz günlerde akciğer kanserine yakalandığını duyuran Armağan Çağlayan'dan özür diledi.

Akciğer kanserine yakalanan Armağan Çağlayan’a sanat camiasından pek çok kişi ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti. Bu isimlerden bir tanesi de şarkıcı Aydilge oldu. Aydilge, hem özür diledi hem de Armağan Çağlayan’a ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Aydilge şu ifadelere yer verdi;

Armağan Çağlayan’a hem geçmiş olsun demek hem de özür dilemek istiyorum. Geçen hafta kanalındaki programlarından birine konuk oldum. Genellikle biz sanatçılar programlara gittiğimiz zaman konuk olarak program yapımcıları ve sunucular önden bizi ağırlarlar, hoş beş ederler. Armağan Bey programları arka arkaya çektiği için öyle bir vakit olmadı. Hemen geldi, ‘Hoş geldiniz’ dedi. Direkt programı yaptı, program bittikten sonra da ‘Teşekkürler’ dedi, gitti. Ben şöyle düşündüm, ‘Acaba bana gıcık mı oldu?’ ‘Benden hoşlanmadı galiba’ hatta  ‘Biraz soğuk biri gibi’ düşündüm. Oysa ki o sırada Armağan Çağlayan nelerle uğraşıyormuş. Belki de hastalığı ile ilgili o haberi tam o sırada aldı. Bunu hepimiz zaman zaman yapıyoruz. Dünya kendi etrafımızda dönüyor zannediyoruz. Her şey bizimle ilgiliymiş gibi. Hem kendimize eziyet ediyoruz hem de öteki insanlara ön yargıyla yaklaşıyoruz. Oysa ki insanların binbir tane problemi var. Acil şifalar diliyorum Armağan Bey’e.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.