Aydilge'den 10 Kasım’a Özel Şarkı -
Albüm & SingleAlternatifMüzikVideo

Aydilge’den 10 Kasım’a Özel Şarkı

Aydilge, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel hazırladığı “Atatürk’e Kalbimin En Derin Yerinden Bir Şarkı” isimli parçasını yayınladı.

Ünlü sanatçı Aydilge, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü öncesi hazırladığı şarkıyı Youtube üzerinden yayınladı. Söz ve bestesi Aydilge’ye ait olan “Atatürk’e Kalbimin En Derin Yerinden Bir Şarkı” isimli parçanın düzenlemelerini Samuray Gökçe, Mix işlemlerini Ozan Sarıboğa üstlendi. Utku Barış Andaç ise anlamlı parçada kemanıyla Aydilge’ye eşlik etti.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü andığı parçasıyla ilgili duygularını dile getiren Aydilge, “Canım Atamı ben bugünden anmaya başladım. Bu şarkım onun için, kalbimin en güzel yerinden. Kelimelerin yetmediği yerlerde notalar yardıma koşar bazen. Umarım Atamız da bir yerlerde duyuyordur bu şarkıyı. Sonsuza dek minnet ve saygıyla” ifadelerini kullandı.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

Şarkı Sözleri:

Ağlar bu gökyüzü, her 10 Kasım günü

Gönlümdeki hilal, Ey Mustafa Kemal!

Her 10 Kasım günü, ağlar bu gökyüzü

Gönlümdeki hilal, Ey Mustafa Kemal!

Her 10 Kasım günü, ağlar bu gökyüzü

Gönlümdeki hilal, Ey Mustafa Kemal!

Böyledir sevgimiz, sonsuz ve tertemiz

Gönlümdeki hilal, Ey Mustafa Kemal!

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)