Aydilge'den Nükhet Duru'ya Tepki: Kadınların Ne Giyeceğinin Söylenmesine Bir Dur Diyelim -
GündemSosyalVitrin

Aydilge’den Nükhet Duru’ya Tepki: Kadınların Ne Giyeceğinin Söylenmesine Bir Dur Diyelim

Bir davete katılan Nükhet Duru, kadınların tayt giymesini hoş bulmadığını söylemişti. Aydilge, bu sözlere karşı tepkisini dile getirdi.

Bir davete katılan Nükhet Duru, kadınların tayt giymesini hoş bulmadığını söyleyerek şu ifadelere yer vermişti “Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ama ne olur bu tayt olayına bir, ‘Dur!’ deyin artık. Hiç sevmiyorum. Tunikle giyilirse tamam ama öbür türlü çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi görüyoruz. Bu hoş bir görüntü değil. Sevmiyorum, bu anlamda fikrimi saklayacak değilim”

Aydilge, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Nükhet Duru’nun sözlerine tepkisini dile getirdi. Sanatçı, Duru’ya yönelik şu cümleleri kurdu: “Sokakta bu #tayt giyme olayına bir dur denilmesi” yerine kadınların ne giyeceğinin söylenmesine artık bir duy diyelim olur mu… Sevgili Nükhet Duru da takdir eder ki kadınların göze hoş görünmekten çok daha başka meseleleri var.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)