Müzikonair Aynur Aydın: Bence Aldatmayan ve Aldatılmayan Kimse Yok! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Aynur Aydın: Bence Aldatmayan ve Aldatılmayan Kimse Yok!

Şarkıcı Aynur Aydın, geçtiğimiz gün bir AVM'de objektiflere takıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtladı.

36 yaşındaki ünlü şarkıcı Aynur Aydın, önceki gün İstinyePark’ta objektiflere takıldı. Tarzıyla dikkat çeken şarkıcı kısa bir alışveriş turu yaptı.

“HALİMDEN MEMNUNUM”

Şimdilerde son teklisi “Siyah” ile gündemde olan Aynur Aydın, klibiyle de tartışma yaratmıştı. Gazetecilerle konuşan Aydın, konuyla ilgili, “Yaptığım her işin arkasındayım. Çok emek veriyorum ve inanarak yapıyorum. Farklı düşünmeyi seviyorum, o yüzden şarkı ve kliplerim fazla konuşuluyor. Ben halimden memnunum,” ifadelerini kullandı.

“NEYE İNANIYORSAM ONU SÖYLEDİM”

Geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda, “Her insanın aldattığına ve aldatıldığına inanıyorum” sözleriyle sosyal medyada gündem olan güzel şarkıcı; “Ben neye inanıyorsam onu söyledim. Evet bence aldatmayan ve aldatılmayan kimse yok. Herkes pembe gözlüklerini çıkarıp olaylara biraz gerçekçi yaklaşmalı” diye konuştu.

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)