Müzikonair Aynur Aydın Çıplaklık Açıklaması Yaptı! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Aynur Aydın Çıplaklık Açıklaması Yaptı!

Mutlu olunca sık mastürbasyon yaptığını itiraf etmesiyle gündeme gelen şarkıcı Aynur Aydın, Armağan Çağlayan'a samimi bir açıklama yaptı.

Son olarak ‘Bilmece’ şarkısının video klibinde BDSM vurgusu yapan Aynur Aydın, katıldığı programda mastürbasyon yapma sıklığını anlatmıştı.

Cinsel fantezi temalı video klibiyle sosyal medyada gündem olan ünlü şarkıcı, ”Buralarda Neler Dönüyor Bi’Bilsen” isimli programda aşk ve cinsel hayatına dair açıklamalarda bulunmuştu.

“Mastürbasyon yapma sıklığın nedir?” sorusuna verdiği cevapla dikkat çeken Aynur Aydın, “Kendimi mutlu ve iyi hissediyorsam daha sık olabiliyor. Ama kendimi mutsuz hissettiğimde hiç uğramıyorum bile oralara. Çünkü dertliyimdir. Onu da dertlendirmek istemem” demişti.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/aynur-aydindan-masturbasyon-sorusuna-samimi-yanit/

Aynur Aydın, şimdi de Armağan Çağlayan’a samimi bir açıklama yaptı. Aydın, sevgiliye çıplak fotoğraf göndermenin doğal olduğunu belirtti. Mastürbasyon açıklamasından sonra şimdi de çıplaklıkla ile ilgili açıklama yapan Aydın, gelen bir soru üzerine “Sevgiliye çıplak fotoğraf göndermek gayet doğal bir şey” dedi. Aydın “Ama ben hiç yapmadım. Korktuğumdan, başıma bir şey gelmesin diye. Çevremde yapan çok” diye konuştu.

 

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)