Müzikonair Aynur Aydın Yoğun İlgi Gören “Gel Güzelim” Parçasını Yorumladı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Aynur Aydın Yoğun İlgi Gören “Gel Güzelim” Parçasını Yorumladı

Pop müziğin sevilen isimleri arasında yer alan Aynur Aydın, Powertürk’e verdiği röportajda, hayranları ile buluşturduğu “Gel Güzelim” şarkısı hakkındaki detayları paylaştı.

1994 yılında Jale’nin seslendirdiği “Gel Güzelim” isimli şarkının yeniden yorumuna karar verirken ablasının çok sevdiği bir şarkı olması da kararında en büyük etken olduğunu dile getiren ünlü popçu, “Siz dinlemeden önce Jale ile paylaştım. Çok sevdi şarkıyı ve hatta çok şaşırdı. Yani çok mutlu oldu bu şarkıyı yeniden seslendirdiğime. İyi ki de ben de söylemişim diyorum.” ifadelerini sözlerine ekledi…

Şarkının yayınlandıktan çok kısa bir süre içerisinde yoğun ilgi görmesini ve bu derece sevilmesinin nedeni olarak Aysel Gürel’in sözlerini ve Garo Mafya’nın müthiş müziğini gösterdi. Bir neden olrak ise İsmail Tunçbilek’i gösteren Aydın:  “İsmail Tunçbilek’in o efsane elektro bağlaması. Ben İsmail ağabeyin bayağı peşinden koştum. Çok yoğun olduğu için çok fazla konserleri vardı. Neredeyse yatak odasından çıkacaktım ‘lütfen benim bağlamamı çal’ diye. Artık biraz mecbur kaldı ve sonunda iyi ki de çaldı. Buradan da ona çok teşekkür etmek istiyorum. ” yorumu ile Tunçbilek’e de teşekkürlerini iletti.

Kaynak: PowerTürk

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu