Müzikonair Aynur Aydın’dan Mastürbasyon Sorusuna Samimi Yanıt! | Müzikonair
GündemSosyal

Aynur Aydın’dan Mastürbasyon Sorusuna Samimi Yanıt!

Son olarak 'Bilmece' şarkısının video klibinde BDSM vurgusu yapan Aynur Aydın, katıldığı programda mastürbasyon yapma sıklığını anlattı.

Son olarak ‘Bilmece’ şarkısının video klibinde BDSM vurgusu yapan Aynur Aydın, katıldığı programda mastürbasyon yapma sıklığını anlattı. Cinsel fantezi temalı video klibiyle sosyal medyada gündem olan ünlü şarkıcı, ”Buralarda Neler Dönüyor Bi’Bilsen” isimli programda aşk ve cinsel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

Programın soru cevap kısmında “Sevgilinin yanında pırt yapar mısın?” sorusuna utanarak cevap veren Aynur Aydın, “Yanlışıkla yapmışlığım oldu ama ben çok utandım olduğunda” yanıtını verdi.

“Mastürbasyon yapma sıklığın nedir?” sorusuna verdiği cevapla dikkat çeken Aynur Aydın, “Kendimi mutlu ve iyi hissediyorsam daha sık olabiliyor. Ama kendimi mutsuz hissettiğimde hiç uğramıyorum bile oralara. Çünkü dertliyimdir. Onu da dertlendirmek istemem” sözlerini kaydetti.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)