RöportajlarSanatçı Röportajı

Ayten Rasul ve Cem Şahan’dan Sezen Aksu Şarkısı

Youtube kanalında yayınladığı akustik şarkılarla büyük beğeni kazanan ve milyonlarca izlenme elde eden Ayten Rasul yeni çalışmasının müjdesini ilk kez Müzikonair ile paylaştı. Çok yakında genç popçu Cem Şahan ile birlikte Sezen Aksu imzalı bir şarkıda düet yapacaklarını belirten Ayten Rasul şarkının adını ise gizli tuttu. 

Ayten Hanım Müzikonair takipçileri için kendinizi tanıtır mısınız?

2018’de ilk şarkım “Yanlışımsan” ile sosyal medyada büyük bir kitleye ulaşmıştım. Sonrasında akustik şarkılar yaparak kendi Youtube kanalımda yayınlamaya başladım.

Yanlışımsan şarkınızdan bahsettiniz. Bu şarkının bu kadar ilgi göreceğini tahmin ediyor muydunuz?

Hiç beklemiyordum. Ben o şarkıyı gece evde otururken çok depresyonda olduğum bir dönemde, öylesine 1 dakikalık kendim için söyleyip paylaşmıştım. Gerçekten de çok hızla yayılmıştı.

Youtube’da akustik şarkı yayınlama fikri nasıl oluştu? 

Yanlışımsan şarkımın geniş kitleye ulaşması bana bu kararı aldırdı.

“HANGİ ŞARKI OLDUĞU SÜRPRİZ OLSUN”

Youtube kanalınıza artık konuklar alarak onlarla düetler yapacağınızı öğrendik. Projeleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Evet ara sıra kanalıma konuk almak istiyorum. Cem (Şahan) ile biz daha önce “Badami” şarkısında tanışmıştık. Çok sevdiğim bir arkadaşımdır kendisi. Yine beraber bir projede yer almak istedik. Çok yakında Sezen Aksu imzalı bir şarkıyı beraber seslendireceğiz. Hangi şarkı olduğu sürpriz olsun. Önümüzdeki haftalarda dinlersiniz artık.

Youtube kanalınıza konuk almak istediğiniz veya ileride düet yapmak istediğiniz kişi var mı?

Tabiki olmaz olur mu? Birçok sanatçı var ama bu biraz da karşı tarafın da isteğine bağlı. Mesela; Mahsun Kırmızıgül, Cem Adrian, Ferhat Göçer, Resul Dindar ile düet yapmayı çok isterim. 

Son olarak Müzikonair okuyucuları için neler söylemek istersin? 

Tatlı sorularınız için çok teşekkür ederim. İnşallah daha büyük işlere imza attığımızda tekrar sorularınızı cevaplamak dileğiyle ❤️

Röportaj: İbrahim Aydemir | Müzikonair

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu