Araç çubuğuna atla
RadyoYerel

Aytuğ Arslan Kanal 33 İle Anlaştı

Türkiye’nin başarılı medya direktörlerinden Aytuğ Arslan, geçtiğimiz günlerde Mersin’in ulusal televizyon kanalı Kanal 33’le anlaştı.

Medya ile radyo hayatında tanışıp ardından televizyonculuk hayatına geçiş yapan başarılı medya direktörü; geçtiğimiz aylarda, doğup büyüdüğü 2 şehir olan Mersin ve Adana’ya yerleşti. Bugüne kadar yaşadığı şehirlerin ve çalıştığı firmaların tanıtım ve gelişimine, gerek müziğiyle gerek medya yolu ile destek veren Aytuğ Arslan, “Bende saklı kalan bilgi birikimi ve birkaç yıl içinde ürettiğim, geliştirdiğim içeriklerle kariyer hayatıma burada devam ederek, artık doğup büyüdüğüm şehrin gelişimine katkıda bulunmak istiyorum.” sözleriyle amacını dile getirdi.

Neden Kanal33 ?
Aytuğ Arslan; 28 yıldır yayın hayatına duraksız devam eden Kanal 33’ün, gerek çalışanları gerek izleyici kitlesi aracılığıyla günümüz dünyasının gelişimine açık bir yayın kuruluşu olduğunu belirtirken, ekranlara sunacağı yeni projelerinin de gündemde kalacağına inandığını söyledi.

Kanalın, ilk olarak kurumsal sosyal medya sayfalarını düzenleme çalışmalarına başlayarak, kariyer hayatına kaldığı yerden devam eden medya direktörü Aytuğ Arslan, başarılı programlara, güçlü yayın akışına küçük yenilikler getireceğini ve izleyici kitlesine yeni bir soluk, yeni bir heyecan kazandıracak projelerinin yakın tarihte yayın hayatına geçeceğini söyledi.
Yakın zamanda faaliyete geçecek projelerin içeriği ise, Kanal 33’ün izleyici kitlesi için şimdiden heyecan konusu.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.