MüzikMüzik Haber

Aziz Kiraz: “Bülent Ersoy’un Gençliğini Ben Oynamalıyım”

O Ses Türkiye yarışmasıyla tanınan Aziz Kiraz, Bülent Ersoy'un hayatının film olacağı yönündeki haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Bülent Ersoy’un hayatının film olması sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olmuştu. Ardından O Ses Türkiye yarışmasıyla tanınan Aziz Kiraz’dan açıklama geldi.

O Ses Türkiye yarışmasında Diva’nın gençliğine benzetilen Aziz Kiraz, Instagram hesabından filmde Bülent Ersoy’un gençliğini canlandırmak istediğini söyledi. Kiraz, paylaşımına şu notu düştü:

“Bu haber çok sevindirici bir haber. Gençliğini kesinlikle ben oynamalıyım. Sesi sesime uygun en önemli Star kendileri. Yarışma zamanlarımda Diva’nın gençliğine çok benzetiliyordum. Kendisi de bana söylemişti”

13 bölümden oluşan belgesel filmi, Diva onay verdiği takdirde çekilecek. Öte yandan Bülent Ersoy’un Aziz Kiraz’ın bu açıklamasına ilişkin vereceği yanıt merak konusu oldu.

İlgili Haber: Bülent Ersoy’un Hayatı Film Oluyor

bülent ersoy aziz kiraz instagram

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/xiT78
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.