EtkinliklerKonser

Baby Brown Kasım Ayı Konserleri Hız Kesmeden Devam Ediyor!

Müzikonair sponsorluğunda Baby Brown konserleri başlıyor. R&B/Soul, Hip-Hop/Rap müziğin güçlü isimlerinden Baby Brown Kasım ayı boyunca Ankara, Trabzon, Kazakistan ve İstanbul'da müzikseverlerle buluşacak.

Müzikonair sponsorluğunda Baby Brown konserleri başlıyor. R&B/Soul, Hip-Hop/Rap müziğin güçlü isimlerinden Baby Brown Kasım ayı boyunca Ankara, Trabzon, Kazakistan ve İstanbul’da müzikseverlerle buluşacak.

Sanatçı Baby Brown ve Baby Brown Tour Dj’i ve Müzikonair Global Müzik Direktörü Efe Pekşahin, unutulmaz bir müzik turuna çıkıyor! Klip çekimi için Türkiye’ye gelen ünlü rapçi Baby Brown, çok yakında Alex Gavin parçalarını dijital platformlarda yayımlayacak. Müzik çalışmalarının yanı sıra konserlerine de hız kesmeden devam eden Baby Brown, yurt içi ve yurt dışı konserlerinde hayranlarıyla buluşacak.

Baby Brown 18 Kasım Ankara Mascotte, 20 Kasım Trabzon Benzin, 27 Kasım Tren ve Kazakistan turnesiyle Kasım ayı boyunca unutulmaz konserlere imza atacak.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.