Müzikonair Bahadır Tatlıöz Sevenlerinden Dua İstedi: Tıp Şu An Yetersiz | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Bahadır Tatlıöz Sevenlerinden Dua İstedi: Tıp Şu An Yetersiz

Ünlü şarkıcı Bahadır Tatlıöz, yoğun bakımda tedavi gören babası Nail Tatlıöz için sevenlerinden dua istedi.

Ünlü şarkıcı Bahadır Tatlıöz, yoğun bakımda tedavi gören babası Nail Tatlıöz için sevenlerinden dua istedi. Ünlü müzisyen, birkaç gün önce geçirdiği beyin kanaması sebebiyle yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren babası Nail Tatlıöz ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Bahadır Tatlıöz, babasının son durumunu ”Tıp şu an çaresiz. Ama halen kalbi atıyor ve nefes alıyor. Başsağlığı için henüz erken. Babamız Allah’ın izniyle bir mucizeye imza atacak…”

 

Bahadır Tatlıöz haberi şöyle duyurdu;

”İlk ve son süper kahramanım olan babamın beyin ölümü gerçekleştiğine dair tıbbi bulgular oldu evet bu doğrudur. Ama kalbi hala atıyor ve nefes alıyor. Yanındayken bizi hissediyor, bunu biliyoruz. Hayatta birçok mucizenin olduğuna hepimiz şahidiz. Ben o mucizeye inanıyorum. O mucizenin diri kalması için de sizlerle her türlü bilgiyi paylaşıyorum. Çünkü sizlerden gelen dilek ve dualar dünyada bir enerji yaratıyor. O enerji ise o mucizeyi besliyor. Buna da kalben inanıyorum. Fizik de bile buna benzer bulgular bilimsel olarak kanıtlanmış durumda. İnsanın evrene yaydığı pozitif ve negatif enerji. Çünkü tıp şuan çaresiz. Demek ki insanın çok daha üzerinde bir güç var. İnanıyorum arkadaşlar. Aslan babamız Allah’ın izni ile bir mucizeye imza atacak. Yakında birlikte çok mutlu bir aile tablosunu sizlerle paylaşacağım…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu